Allianz autopojištění je nejlepší na trhu?

Autopojištění na míru, dle potřeb klienta.Pojišťovna Allianz uvedla na trh nové autopojištění. V tomto novém autopojištění je možné složit si svůj vlastní produkt dle jednotlivých rizik. Je velice přehledné a klient hned na začátku vidí, co a za jaké peníze si kupuje.
Tento druh autopojištění Allianz je velice transparentní. 
Jako největší novinku považujeme nejvyšší limit plnění na trhu až do 200 mil. Kč a to při škodách na zdraví, majetku, pojištění skel bez limitu, přímou likvidaci i v případě škod na lidském zdraví.
Pro začínající řidiče máme vstřícnější bonusovou stupnici.

Autopojištění Allianz GAP nově i pro majitele motocyklů a nákladních aut. Havarijní pojištění GAP vám garantuje vyplacení peněz v te stejné výši, jaká byla pořizovací cena motocyklu či nákladního auta.

Tento přístup k autopojištění je od společnosti Allianz jediněčný. Už není jen několik pevně daných možností povinného či havrijního pojištění, ale je možno sjednávat různé pojistné rizika, dle Vašich představ a potřeb.

Novinkou u Allianz je i přímá likvidace zahrnující i škody na zdraví.
Tato nová služba je naše reakce na špatné zkušenosti našich klientů, kteří měly velké problémy s vymáháním peněz po vážných úrazech od klientů s povinným ručením u jiné pojišťovny. Jejich osud nebyl v našich rukou, to se nyní změnilo právě přímou likvidací. 
Těmto klientům i s nezaviněných škod na zdraví, zaplatí škodu Allianz a to dle standardů Allianz.
Tagy:

Autopojištění

Potřebujete poradit nebo sjednat pojištění?

Chcete mít jistotu, že máte smlouvu správně nastavenou?
Sjednejte si schůzku na pobočce. Proškolení pracovníci Vám rádi poradí.